Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приліжкова тумба F-0011
Доступні варіанти у теплих та холодних відтінках ДСП
|
Антрацит |
Аппалачі |
Бетон |
Білий |
|
Бт. темний |
Бт. Тефра |
Дуб Гранж |
Кашемір |
|
Венге |
Дуб Сонома |
Дуб Кверкус |
Зелений |
У комплекті є схема складання, бічні стійки, дах, дно, полички, двері та комплект необхідної фурнітури. Є доставка та складання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Morelli |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Дуб сонома, Зелений, Кашемір, Білий |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 50.5 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 48.3 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 50.5 |
| Глибина, см | 40 |
| Фабрика | Morelli |
| Ширина, см | 48.3 |
- Ціна: 2 296 ₴























