Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серіа Таун
- Фасади на вибір ЛДСП SWISSPAN 16мм або МДФ плівка;
- Кромка ПВХ 21х0,6 в колір;
- Задня стінка ДВП Білий 3 мм (з`єднувальна планка для
- ДВП);
- Фурнітура для корпусу: Направляючі телескопічні, петля накладна + петля внутрішня без пружини, болт стяжки Minifix, конфірмат, ніжки стяжка конфірматна.
Варіанти кольору ДСП
|
01 |
02 |
03 |
04 |
|
05 |
06 |
07 |
08 |
|
09 |
10 |
|
|
| 01 - Дуб Тахо; 02 - Кашемір; 03 - Білий; 04 - Дуб Сонома; 05 - Венге темний; 06 - Дуб Крафт білий; 07 - Дуб Шамоні світлий; 08 - Антрацит; 09 - Індастріал; 10 - Сірий. | |||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViAnt |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 95 см |
| Глибина тумби | 37.6 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасад | Ламінована ДСП |
- Ціна: 2 393 ₴
















