Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба для взуття Forte F-0004
Доступні варіанти у теплих та холодних відтінках ДСП
|
Антрацит |
Аппалачі |
Бетон |
Білий |
|
Бт. темний |
Бт. Тефра |
Дуб Гранж |
Кашемір |
|
Венге |
Дуб Сонома |
Дуб Кверкус |
Зелений |
У комплекті є схема складання, бічні стійки, дах, дно, полички, двері та комплект необхідної фурнітури. Є доставка та складання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Morelli |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Кашемір, Зелений, Венге, Білий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 505 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 50.5 |
| Глибина, см | 40 |
| Фабрика | Morelli |
| Ширина, см | 55 |
- Ціна: 2 250 ₴
























