Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод "Moreli" у різних колірних комбінаціях. В основі створення комоду лежать лише якісні, натуральні матеріали. Це дозволяє говорити не тільки про ергономічність конструкції, про її екологічну його чистоту, а також тривалий термін експлуатації. Такий комод повністю безпечний у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Morelli |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 76 см |
| Глибина комода | 26.5 см |
| Ширина комода | 88 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 76 |
| Глибина, см | 26.5 |
| Фабрика | Morelli |
| Ширина, см | 88 |
| Колір (відтінок) | |
| Колір | Антрацит |
- Ціна: 3 763 ₴











Відправка з 16 травня 2026