Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
Комод Смарт поєднує компактність і місткість. Висота 82,5 см робить його зручним для зберігання речей, так і для розміщення декору зверху. Відкрита ніша над ящиками додає функціональності – туди відмінно помістяться книги або предмети, які потрібні під рукою. Три просторі ящики на телескопічних напрямках висуваються плавно і безшумно. Вони зручно зберігати одяг, постільна білизна або дитячі іграшки. До речі, в нижній ящик поміститься навіть об'ємний светр зимовий – перевірено на досвіді. Корпус і фасади виготовлені з якісної ДСП Кроноспан товщиною 16 мм. Фабрика Фенікс пропонує два популярні колірні рішення: світлий дуб сонома та білий. Всі матеріали сертифіковані та безпечні для використання у житлових приміщеннях. |
|
| Характеристики | |
| Направляючі | Телескопічні |
| Колекція | смарт |
| Матеріал | дсп |
| Колір | дуб сонома;білий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 82 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 82 |
| Глибина, см | 40 |
| Фабрика | Фенікс |
| Ширина, см | 80 |
- Ціна: 3 901 ₴




