Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод Версаль на 4 шухляди і одні дверцята
Направляючі кулькові телескопічні.
В наявності вулиця Братства тарасівців, 2а, Київ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Колір | |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88 см |
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 45 мм |
- Ціна: 4 000 ₴




