Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Корпус і фасад виробу виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм.
- Кромка зовнішніх, внутрішніх деталей, полиць, а також ящиків — 0.5 мм.
- Тумба спроектована таким чином, щоб забезпечити міцну, безпечну і стійку конструкцію. Фурнітура проходить перевірку на міцність і довговічність
- Країна походження фурнітури — Украина.
- Ручки — пластик.
- Висувні механізми ящиків - роликові.
- Всі вироби проходять перевірку на міцність та довговічність
Зберігайте упаковку до повного складання виробу, оскільки її наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій по товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Гарантійний термін | 18 мес |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота тумби | 664 мм |
| Глибина тумби | 430 мм |
| Ширина тумби | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 66.4 |
| Глибина, см | 43 |
| Наявність надбудови | Немає |
| Опари | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Тип меблів | приставка до столу |
| Тумба в комплекті | мобільна |
| Фабрика | Doros |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина, см | 42 |
| Матеріал виготовлення | |
| Напівки | Ламінована ДСП |
| Фасади | Ламінована ДСП |
- Ціна: 3 146 ₴



