Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло Richman Річард Хром є втіленням елегантності та сучасності, ідеально підходячи для класичного інтер’єру керівника, підкреслюючи його статус і відмінність. Виготовлене з високоякісних матеріалів, це крісло має «королівський» дизайн, орієнтований на максимальний комфорт.
Ця модель має всі характеристики комфортного та ергономічного сидіння, що дозволяє працювати годинами без відчуття втоми. Оббивку можна вибрати за вашим бажанням: якісна екошкіра, натуральна шкіра або тканина, що дає змогу підібрати найбільш відповідний варіант для вашого інтер'єру.
Хромовані підлокітники з м’якими подушками забезпечують зручну опору для рук у будь-якому положенні, додаючи комфорту під час відпочинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 22 кг |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1240 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1170 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 660 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 730 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 570 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 500 мм |
| Висота підлокітників | 240 мм |
| Висота спинки | 770 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 500 мм |
| Глибина сидіння | 490 мм |
| Довжина підлокітників: | 400 мм |
| Колеса | Обгумовані |
| Комплектація виробу: | Річард Хром |
| Хрестовина | Хромована, посилена металева |
| Мoдель | Річард |
| Матеріал оббивки: | Велюр Флорида |
| Механізм гойдання | Посилений M-1 (Tilt) |
| Об'єм упаковки: | 0,43 м3 |
| Підлокітники | Хромовані, металеві із м'якими накладками |
| Колір оббивки | Флорида Аква |
| Ширина вироби | 610 мм |
| Ширина сидіння | 500 мм |
- Ціна: 12 528 ₴



