Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж F-0016
- Корпус з ДСП Kronospan товщиною 16 мм;
- Вся необхідна фурнітура;
- Просте і зрозуміле складання (схема складання в кожній упаковці).
Доступні варіанти у теплих та холодних відтінках ДСП
|
Антрацит |
Аппалачі |
Бетон |
Білий |
|
Бт. темний |
Бт. Тефра |
Дуб Гранж |
Кашемір |
|
Венге |
Дуб Сонома |
Дуб Кверкус |
Зелений |
У комплекті є схема складання, бічні стійки, дах, дно, полички, двері та комплект необхідної фурнітури. Є доставка та складання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Morelli |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений, Венге, Дуб сонома, Бетон, Білий |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Тип меблів | стелаж |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Висота етажерки | 2000 мм |
| Глибина етажерки | 400 мм |
| Ширина етажерки | 550 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 160 ₴






















