Модульна спальня Сіті 1 – це комплект меблів в мінімалістичному стилі від Білоцерківської меблевої фабрики ViANT. Модульна посекційна спальня Сіті – новинка 2024 року в каталозі корпусних меблів виробника ВіАНТ. Модульний комплект спальні складається з таких елементів:
- Комод 1400 мм на 6 шухляд з відкривними поличками
- Шафа розпашна довжиною 1800 мм для одягу з комбінованим дизайном – 3 двері, полички, дві шухляди
- Ліжко двоспальне з спальним місцем 160х200 см з м’яким узголів’ям
Додатково можна обрати ще елемент модульної:
- Приліжкова тумба на два ящика та відкритими полицями, ліва або права
Характеристики та особливості спальні Сіті:
- Матеріал корпусу: ДСП
- Матеріал фасадів та узніжжя: ДСП
- Матеріал узголів'я: ДСП та тканина
- Колір корпусу: Білий, індастріал, антрацит, сірий, дуб крафт білий, кашемір, дуб тахо, венге
- Колір фасадів та узніжжя: Білий, індастріал, антрацит, сірий, дуб крафт білий, кашемір, дуб тахо, венге
- Колір узголів'я: ДСП: Білий, індастріал, антрацит, сірий, дуб крафт білий, кашемір, дуб тахо, венге; Тканина: ТМ Юнітекс серія Лондон 15
- Розмір спального місця: 160х200 см
Модульна спальня Сіті доступна до замовлення в таких кольорах: Білий, індастріал, антрацит, сірий, дуб крафт білий, кашемір, дуб тахо, венге.
Узголів'я ліжка має м'яку спинку, яка виконана в тканині ТМ Юнітекс серія Лондон 15.
Матрац докуповується окремо і у вартість не входить. На нашому сайті представлено широкий асортимент ортопедичних матраців, які забеспечать Ваш комфорт та відпочинок.
З метою постійного вдосконалення продукції, виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції та форм.
Варіанти кольору ДСП
|
01 |
02 |
03 |
04 |
|
05 |
06 |
07 |
08 |
|
09 |
10 |
|
|
| 01 - Дуб Тахо; 02 - Кашемір; 03 - Білий; 04 - Дуб Сонома; 05 - Венге темний; 06 - Дуб Крафт білий; 07 - Дуб Шамоні світлий; 08 - Антрацит; 09 - Індастріал; 10 - Сірий. | |||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViAnt |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість предметів | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | модульний |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 84 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 140 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Ширина тумби | 55 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 200 см |
| Глибина шафи | 53 см |
| Ширина шафи | 180 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 203.4 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 163.6 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована, тканина |
| Каркас ліжка | натуральне дерево, ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Комод | 1 шт. |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 1 шт. |
| Шафа для одягу (орний) | 3-х дверна |
| Комплектація ліжка | |
| Матрац | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заглиблення ліжка | ДСП ламінована <unk> тканина |
| Колір | |
| Колір | Дуб крафт білий |
- Ціна: 31 907 ₴

















