Стіл комп'ютерний, письмовий стіл із ДСП для дому T-0003, стіл для офісу з ящиком

Комп'ютерний стіл у різних колірних варіантах: дуб сонома, дуб сонома-білий, білий-бетон, білий-венге, венге, антрацит, антрацит-білий, антрацит-дуб сонома.
Комп'ютерний стіл – необхідна річ у кожному будинку. Також його називають письмовим столом. Такий стіл не тільки доповнює інтер'єр, а й виконує найважливіші функції.
Письмовий стіл зазвичай використовують для роботи на комп'ютері. Частину із ящиками Ви можете використовувати для зберігання книг та важливих документів.
Купити комп'ютерний стіл, письмовий стіл – це чудове рішення, адже він повністю задовольнить ваші запити. Цей стіл не дряпається, адже він покритий меламіновою смолою. Поверхня такого столу дуже добре чиститься.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Morelli |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип столу | прямий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 2 434 ₴





Відправка з 25 квітня 2026