Шафи-купе «Loft» – це сучасна й практична система зберігання речей за доступною ціною.
У вказану ціну входить повністю готова шафа купе:
- Корпус з сертифікованого ДСП 16мм "Kronospan"
- Алюмінієва розсувна система "Loft", чорна матова
- Просте і зрозуміле складання (схема складання в кожній упаковці)
- Колір ДСП внутрішнього наповнення (полиці та стійки) - Білий
- Є доставка та складання
Фабрика "Vip-Master" пропонує кілька моделей шаф-купе з чорним профілем і різними типами розсувної системи: Шафи-купе LOFT, Шафи-купе ALTO.
Додаткові елементи:
1. Блок ящиків (2 ящика)
2. Кутове радіусне закінчення (консоль)
|
Профіль Loft для шаф-купе відрізняється прекрасною шовковистою текстурою фарби чорного або білого кольору. |
||
Варіанти кольору ДСП корпусу і дверей
|
Сосна Натті |
Дуб Аппалачі |
Дуб крафт сірий |
|
Бетон темний |
Дуб сонома трюфель |
Бетон |
|
Дуб сонома |
Сірий |
Кашемір |
|
Німфея Альба |
||
|
Варіанти виконання фасадів |
||
|
ДСП |
Дзеркало |
Піскоструй |
|
Lines / ДСП BL |
Lines / дзеркало BL |
Фотодрук |
Варіанти розсувної системи
|
BL черна матова |
WT біла матова |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VIP-master |
| Країна виробник | Україна |
| Зовнішня кутова консоль | під замовлення |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Декор фасаду | Дзеркало, Комбіновані фасади, ДСП |
| Декоративне підсвічування | під замовлення |
| Кількість розсувних дверей | 3 |
| Матеріал розсувної системи | анодований алюміній, Алюміній |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Висота шафи-купе | 2200 мм |
| Глибина шафи-купе | 450 мм |
| Довжина шафи-купе | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Двері | ДСП ламінована, Дзеркало, ДСП+Дзеркало |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ДСП |
- Ціна: 19 538 ₴









Відправка з 16 травня 2026




















