У вказану ціну входить повністю готова шафа купе в стандартній комплектації:
- Корпус з сертифікованого ДСП 16мм "Kronospan", кромка на перегородках - 0,5 мм;
- Двері ДСП;
- Алюмінієва розсувна система "Alligator", колір профілю "Срібло";
- Вся необхідна фурнітура;
- Кутове закінчення (довжина шафи вказана загальна, з кутовим закінченням-30см);
- Просте і зрозуміле складання (схема складання в кожній упаковці);
- Колір ДСП внутрішнього наповнення (полиці та стійки) - Білий;
Шафа купе в спальню, вітальню, прихожу і дитячу. Фасади можуть бути прикрашені піскоструминним малюнком, МДФ, фотодруком або оракал.
Додаткові елементи:
1. Блок шухляд (2 шухляди)
2. Додаткова поличка
3. Кутове радіусне закінчення (консоль)
4. Додаткова труба
5. Штанга висувна
Варіанти кольору ДСП та фасадів
|
Дуб Аппалачі |
Дуб крафт сірий |
Бетон темний |
Дуб сонома трюфель |
|
Бетон |
Дуб сонома |
Сосна Натті |
|
|
|
|||
|
ДСП |
Дзеркало |
Піскоструй |
Фотодрук |
|
Ротанг |
ДСП з Молдингом |
ДСП комбі / скло сатин V.1 |
ДСП комбі / скло сатин V.2 |
|
Lines / ДСП BL |
Lines / дзеркало BL |
||
Варіанти розсувної системи
|
AL алюмінієвая розсувна система "Стандарт" (входить у вартість) |
WEN алюмінієвая розсувна система "Стандарт" в кольорі Венге |
HR хромована розсувна система "Alto" |
BL чорна матова розсувна система "Loft" |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VIP-master |
| Країна виробник | Україна |
| Зовнішня кутова консоль | під замовлення |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Декор фасаду | Дзеркало, Комбіновані фасади, ДСП |
| Декоративне підсвічування | під замовлення |
| Кількість розсувних дверей | 4 |
| Матеріал розсувної системи | анодований алюміній, Алюміній |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Висота шафи-купе | 2200 мм |
| Глибина шафи-купе | 450 мм |
| Довжина шафи-купе | 2400 мм |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Двері | ДСП ламінована, Дзеркало, ДСП+Дзеркало |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП, МДФ фарбований, МДФ |
- Ціна: від 17 948 ₴




Відправка з 28 квітня 2026





















