Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комп'ютерний стіл необхідна річ у кожному будинку. Так само його називають письмовим столом. Такий стіл не тільки доповнює інтер'єр, але і виконує найважливіші функції.
Письмовий стіл, як правило, використовують для роботи за комп'ютером. Сучасний та мінімалістичний дизайн стане прикрасою для будь-якого інтер'єру.
Купити комп'ютерний стіл, письмовий стіл – це відмінне рішення, адже він повністю задовольнить Ваші запити.
Письмовий стіл виготовлений з ДСП та металу. Розміри комп'ютерного столу можна подивитися нижче.
Розміри:
Ш*В*Г: 1200*760*600
Кольори:
Білий, Дуб сонома, Бетон, Венге темний, Антрацит
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Morelli |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип столу | прямий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
- Ціна: 6 399 ₴








Відправка з 23 квітня 2026