Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переваги матраца Коді
Тонкий матрац Коді від Матролюкс має висоту 5 см. Він легкий, компактний і функціональний. Виріб відмінно згладжує нерівності і підвищує комфорт наявного спального місця. В його основі високощільний пінополіуретан, який створює відчуття пружності і сприятливо впливає на м'язи під час сну. Модель не має обмежень щодо максимально допустимого навантаження. А також незалежно від основної поверхні, дозволяє зайняти зручне положення і повноцінно виспатися.
Крім цього, матрац має і інші переваги:
- Добре пропускає повітря, не накопичує пил і вологу.
- Належна підтримка хребта.
- Екологічна чистота і безпека.
- Легкість і компактність в скрученому вигляді.
- Безліч варіантів застосування.
Використовувані матеріали в матраці Коді
Для виготовлення виробу на фабриці Matroluxe використовуються ::
- Пінополіуретан. Штучна піна з мікропористою структурою. Володіє пружністю, еластичністю, стійкістю до високих навантажень і деформації. Створює комфортні умови для здорового і міцного сну.
- Жаккард. Щільна тканина, яка відрізняється зносостійкістю, надійністю і невибагливістю у догляді.
Переваги покупки матраца Коді на сайті виробника Matroluxe
Рекомендуємо купити матрац Коді в нашому інтернет-магазині.
Адже в такому випадку ви отримуєте наступні переваги:
- Найкраще співвідношення ціни та якості.
- Оперативна доставка по Україні.
- Позитивні відгуки покупців.
- Можливість замовити вакумне пакування, без ціни
Оформити замовлення можна двома способами: онлайн або по телефону. Наші контакти розташовані у відповідному розділі сайту. Менеджери магазину з радістю нададуть вам свою допомогу.
Увага! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого по ширині менші, ніж 500 мм і/або довжині менші, ніж 1500 мм, проводиться за індивідуальною схемою.
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Размер матраса, см | 70х190 |
| Высота | 5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Єврокаркас | Нет |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
| Жесткость | Середній |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Кокос | Нет |
| Латекс | Нет |
| Материал чехла | Жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Опція зима/літо | Нет |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Тип матраса | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Чохол на блискавці | Нет |
| Шар 1 | Пінополіуретан високої щільності |
- Цена: 1 480 ₴



