Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переваги матраца Рондо
Матрац Рондо — двостороння модель висотою 17 сантиметрів. Обидві сторони виробу володіють помірною жорсткістю. В основі моделі лежить ортопедичний пінний блок.
Також матрац має такі переваги:
- Ортопедичний ефект і анатомічні властивості.
- Повітропроникність і гігієнічність.
- Стійкість до появи пилових кліщів і хвороботворних бактерій.
- Жакардовий чохол із синтепоном.
Використовувані матеріали в матраці Рондо
Матрац Рондо виготовляється на фабриці Matroluxe з якісних і довговічних матеріалів:
- Air foam. Ортопедична піна створена з використанням бельгійської формули і досвіду європейських фахівців. Матеріал відрізняється повітропроникністю, стійкістю до деформації, високими ортопедичними і анатомічними властивостями.
- Жаккард прошитий синтепоном. Високоеластичний матеріал, до складу якого входять еластичні волокна.
Переваги покупки матраца Рондо на сайті виробника Matroluxe
Пропонуємо купити матрац Рондо за доступною ціною в інтернет-магазині Матролюкс. Оформити замовлення можна онлайн або по телефону. Наші контакти розташовані у відповідному розділі сайту.
Клієнти магазину отримують наступні переваги:
- Гарантія від виробника 18 місяці.
- Доставка по Україні в найкоротші терміни.
- Самовивіз зі складу в Дніпрі.
- Виготовлення нестандартних розмірів.
Залишайте свої відгуки про покупку на сторінці товару, тим самим допомагаючи іншим споживачам зробити правильний вибір.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Размер матраса, см | 70х190 |
| Высота | 17 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Єврокаркас | Нет |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Внутрішній захисний чохол | Да |
| Жесткость | Жорсткий |
| Жорсткість сторін матраца | 4/4 |
| Кокос | Нет |
| Материал чехла | Жаккард прошитий синтепоном |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Тип матраса | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Чохол на блискавці | Нет |
| Шар 1 | Air Foam |
- Цена: 4 160 ₴


