Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матрац Лайт-2, Розмір матрацу (ШхД) 70x190
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Размер матраса, см | 70х190 |
| Высота | 18 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
| Жесткость | Середній |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Кокос | Нет |
| Латекс | Нет |
| Материал чехла | Жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 110 кг |
| Опція зима/літо | Нет |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Тип матраса | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Пружинний блок Bonnel |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Чохол на блискавці | Нет |
| Шар 1 | Жаккард |
| Шар 2 | Ортопедична піна |
| Шар 3 | Термовойлок |
| Шар 4 | Пружинний блок Bonnel |
| Шар 5 | Термовойлок |
| Шар 7 | Ортопедична піна |
- Цена: 2 870 ₴


