Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переваги матраца Lego/Лего
Матрац Lego колекція Kids Moment має дві функціональні сторони середньої жорсткості. Виріб стане чудовим рішенням для активних дітей віком від 7 до 12 років. Його висота становить 14 см, а максимально допустиме навантаження на одне спальне місце — 70 кг.
.jpg)
Модель має ряд переваг:
- Правильна підтримка хребта.
- Анатомічний та ортопедичний ефект.
- Швидко знімає фізичну втому.
- Ідеально підходить для дітей із чуйним сном.
- Довговічність та надійність компонентів.
- Безпека та гігієнічність, підтверджені висновком СЕС.
.jpg)
Використовувані матеріали в матраці Lego/Лего
Для виготовлення моделі на фабриці Матролюкс використовуються:
- Pocket Spring. Пружини незалежного пружинного блоку працюють окремо один від одного, завдяки чому надають точкову підтримку дитячому хребту.
- Air Foam. Ортопедична піна забезпечує максимальний комфорт та створює умови для повного розслаблення м'язів.
- Termofiber. Наповнювач із поліефірних волокон відрізняється гіпоалергенністю, повітропроникністю та вологостійкістю.
- Жаккард. Жакардовий чохол володіє міцністю, зносостійкістю і довговічністю. Лляна прошивка створює гіпоалергенний простір на поверхні спального місця.
(1).jpg)
Переваги покупки матраца Lego/Лего на сайті виробника Matroluxe
Пропонуємо купити матрац Лего в інтернет-магазині Matroluxe. Все, що для цього потрібно, — додати товар у кошик або зателефонувати за контактним номером телефону.
Наші клієнти отримують такі переваги:
- Найкраще співвідношення ціни та якості.
- Зручні способи оплати на вибір.
- Оперативна доставка по Україні.
- Гарантія від офіційного виробника.
- Виготовлення нестандартних розмірів.
(1).jpg)
На цій сторінці ви можете залишити відгук про товар. Ваша думка може допомогти іншим покупцям швидше визначитися з вибором.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Размер матраса, см | 60х120 |
| Высота | 14 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Єврокаркас | Нет |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
| Жесткость | Середній |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Кокос | Нет |
| Латекс | Нет |
| Материал чехла | Стрейч-жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 70 кг |
| Опція зима/літо | Нет |
| Тип матраса | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Незалежний блок |
| Торгова марка матраца | Kids Moment |
| Чохол на блискавці | Да |
| Шар 1 | Air Foam |
| Шар 2 | Termofiber |
| Шар 3 | Блок незалежних пружин Pocket Spring |
| Шар 4 | Termofiber |
| Шар 5 | Air Foam |
- Цена: 3 451 ₴



