Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переваги матраца Do-do/До-до
Матрац Do-do колекція Kids Moment — середньо-жорстка модель заввишки 10 см. Ідеально підходить для гармонійного розвитку хребта дітей від 4 до 6 років. Виготовлена з безпечних та гіпоалергенних матеріалів, що підтверджується висновком СЕС.
(1).jpg)
Переваги виробу:
- Не викликає алергічних реакцій.
- Витримує навантаження до 50 кг на одне спальне місце.
- Добре пропускає повітря, не накопичує пил та вологу.
- Льняна прошивка чохла створює ідеальний мікроклімат спального місця.
- Якісний трикотажний чохол на блискавці.
.jpg)
Використовувані матеріали в матраці Do-do/До-до
Для даної моделі технологи фабрики Матролюкс підібрали такі матеріали:
- Air Foam. Ортопедична піна з дрібнокомірчастою дихаючою структурою. Володіє еластичністю, повітропроникністю і вологостійкістю. Наповнювач добре тримає форму і не деформується протягом терміну експлуатації.
- Felt White. Матеріал з високим вмістом бавовни, що відрізняється підвищеною гігроскопічністю. Він здатний увібрати велику кількість вологи, при цьому залишаючись сухим.
- Трикотаж. Трикотажна тканина з лляною прошивкою забезпечує правильну терморегуляцію та не викликає алергію. Матеріал володіє міцністю, практичністю і надійністю.
(1).jpg)
Переваги покупки матраца Do-do/До-до на сайті виробника Matroluxe
Вирішили купити матрац До-до в інтернет-магазині Matroluxe? Оформити замовлення можна онлайн або за телефоном. Вся необхідна контактна інформація розташована у відповідному розділі сайту.
Наші клієнти отримують безліч переваг:
- Розумне співвідношення ціни та якості.
- Зручні способи оплати на вибір.
- Доставка по всіх регіонах України.
- Виготовлення нестандартних розмірів.
- Гарантія від офіційного виробника.
(1).jpg)
На сторінці товару можна ознайомитись з відгуками покупців та поділитись власними враженнями.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Размер матраса, см | 60х120 |
| Высота | 10 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
| Жесткость | Середній |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Кокос | Нет |
| Латекс | Нет |
| Материал чехла | Трикотаж прошитий льоном |
| Навантаження на спальне місце | До 50 кг |
| Опція зима/літо | Нет |
| Тип матраса | Двосторонній |
| Торгова марка матраца | Kids Moment |
| Чохол на блискавці | Да |
| Шар 1 | Піна Air Foam |
| Шар 2 | Felt White |
- Цена: 3 216 ₴



