Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переваги матраца Rango/Ранго
Матрац Rango від ТМ Kids Moment дозволить дитині добре висипатися та бути активним щодня. Правильно підібране внутрішнє наповнення у поєднанні з помірною жорсткістю сприятливо впливають на самопочуття дітей 4-6 років. Висота моделі становить 10 см, а навантаження на одне спальне місце — 70 кг.
Її переваги:
- Безшумна експлуатація.
- Льняна прошивка чохла створює гіпоалергенний простір.
- Безпека та гігієнічність, підтверджені висновком СЕС.
- Довговічність та надійність компонентів.
- Розроблена з урахуванням вікових особливостей.
Використовувані матеріали в матраці Rango/Ранго
Матеріали, що використовуються для виготовлення моделі на фабриці Матролюкс:
- Air Foam. Ортопедична піна виготовляється за бельгійською технологією. Вона має дрібнокомірчасту структуру, добре пропускає повітря і забезпечує комфортний сон.
- Кокосова койра. Кокос відрізняється пружністю і жорсткістю, завдяки чому правильно підтримує хребет, дозволяючи дитині повністю розслабитися під час сну, а вранці прокинутися бадьорим і відпочившим.
- Трикотаж. Зносостійка та практична тканина, яка не потребує особливого догляду. Лляна прошивка забезпечує ідеальний мікроклімат спального місця.
Переваги покупки матраца Rango/Ранго на сайті виробника Matroluxe
Пропонуємо купити матрац Ранго за доступною вартістю на сайті Matroluxe. Для оформлення замовлення скористайтесь віртуальним кошиком або зателефонуйте нам.
Клієнти інтернет-магазину отримують безліч переваг:
- Найкраще співвідношення ціни та якості.
- Гарантія від офіційного виробника.
- Оперативна доставка по всій Україні.
- Зручні способи оплати на вибір.
- Виготовлення нестандартних розмірів.
Бажаєте поділитися своїми враженнями про покупку? Залишіть відгук на сторінці товару. Ваша думка для нас дуже важлива!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Размер матраса, см | 60х120 |
| Высота | 10 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
| Жесткость | Жорсткий |
| Жорсткість сторін матраца | 4/4 |
| Кокос | Да |
| Латекс | Нет |
| Материал чехла | Трикотаж прошитий льоном |
| Навантаження на спальне місце | До 70 кг |
| Опція зима/літо | Нет |
| Тип матраса | Двосторонній |
| Торгова марка матраца | Kids Moment |
| Чохол на блискавці | Да |
| Шар 1 | Кокосова койра |
| Шар 2 | Air Foam |
| Шар 3 | Кокосова койра |
- Цена: 3 265 ₴



