Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переваги матраца Loli/Лолі
Матрац Loli від ТМ Kids Moment — двостороння модель висотою 6 см. Володіє помірною жорсткістю, яка сприяє правильному формуванню S-подібного вигину хребта у дітей від 0 до 3 років. Для її виготовлення використовуються виключно якісні та гіпоалергенні наповнювачі. Безпека підтверджена гігієнічним сертифікатом (висновком СЕС).
Переваги виробу:
- Підходить для дітей, схильних до алергії.
- Водонепроникний бавовняний чохол на блискавці.
- Оригінальний дизайн із зображенням слоненят.
- Широка розмірна лінійка.
- Навантаження до 30 кг на одне спальне місце.
Використовувані матеріали в матраці Loli/Лолі
Фахівці фабрики Матролюкс використовують такі матеріали:
- Air Foam. Ортопедична піна нового покоління. Складається з безлічі повітропроникних комірок. Добре вентилюється, не накопичує пил і надовго зберігає свої первозданні властивості.
- Бавовна. Натуральна гіпоалергенна тканина, яка завдяки особливій технології виробництва є вологостійкою. Бавовна відрізняється міцністю, зносостійкістю та надійністю. Зручна блискавка дозволяє легко підтримувати гігієну спального місця дитини.
Переваги покупки матраца Loli/Лолі на сайті виробника Matroluxe
Пропонуємо купити матрац Лолі за доступною вартістю в інтернет-магазині Matroluxe. Оформити замовлення можна через віртуальний кошик або за телефоном. Контактний номер для зв'язку ви знайдете у відповідному розділі сайту.
Ми гарантуємо клієнтам наступні переваги:
- Найкраще співвідношення ціни та якості.
- Зручні способи оплати на вибір.
- Гарантія від офіційного виробника.
- Оперативна доставка по Україні.
- Виготовлення індивідуальних розмірів.
На сторінці товару можна поділитись своїми враженнями про покупку та залишити докладний відгук.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Размер матраса, см | 60х120 |
| Высота | 6 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
| Жесткость | Жорсткий |
| Жорсткість сторін матраца | 4/4 |
| Кокос | Нет |
| Латекс | Нет |
| Материал чехла | Бавовна водонепроникна |
| Навантаження на спальне місце | До 30 кг |
| Опція зима/літо | Нет |
| Тип матраса | Двосторонній |
| Торгова марка матраца | Kids Moment |
| Чохол на блискавці | Да |
| Шар 1 | Піна Air Foam |
- Цена: 2 689 ₴


