Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переваги матраца Arlon/Арлон
Матрац Arlon — топова модель колекції Belgian technologies від Matroluxe. В її основі якісні наповнювачі, які сприяють міцному і здоровому сну. У виробу дві функціональних сторони з асиметричною жорсткістю. Одна сторона матраца помірно-жорстка, а друга — жорстка.
У моделі маса переваг:
- Поверхня з ортопедичним ефектом.
- Гіпоалергенні і гігієнічні наповнювачі.
- Чохол на зручній блискавці прошитий натуральним льоном.
- Максимально допустиме навантаження — 140 кг.
- Тривалий термін експлуатації.
Використовувані матеріали в матраці Arlon/Арлон
Для виготовлення матраца Арлон використані наступні матеріали:
- Air foam. Блок ортопедичної піни виконаний по бельгійським технологіям, що гарантує надійність матраца. Наповнювач відрізняється підвищеною стійкістю до деформацій, а також поліпшеними ортопедичними і анатомічними властивостями.
- Кокосова койра. Надає поверхні спального місця жорсткості. Виготовляється з натурального кокосового волосся, не викликає алергію і надовго зберігає первозданні властивості.
- Стрейч-жаккард прошитий льоном. Еластична і довговічна тканина прошита натуральним льоном, що робить її гіпоалергенною. Також використання льону дозволило створити ефект терморегуляції, тому в холодну пору чохол зберігає тепло, а в тепле — дарує прохолоду.
Переваги покупки матраца Arlon/Арлон на сайті виробника Matroluxe
Вирішивши купити матрац Арлон в інтернет-магазині Матролюкс, ви отримуєте наступні переваги:
- Оптимальне співвідношення ціни і якості.
- Гарантія від офіційного виробника 24 місяці.
- Оперативна доставка по всіх містах України.
- Виготовлення нестандартних розмірів.
- Власне виробництво.
- Ретельний контроль якості на фабриці.
- Можливість оформити кредит або розстрочку.
Також на сторінці товару можна ознайомитися з відгуками покупців, спираючись на які, набагато простіше вибрати матрац.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Размер матраса, см | 70х190 |
| Высота | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Єврокаркас | Нет |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Внутрішній захисний чохол | Да |
| Жесткость | Жорсткий |
| Жорсткість сторін матраца | 4/5 |
| Кокос | Да |
| Материал чехла | Стрейч прошитий льоном |
| Навантаження на спальне місце | До 140 кг |
| Розмір матрацу (ШхД) | 140x200 |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Тип матраса | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Торгова марка матраца | Belgian technologies |
| Чохол на блискавці | Да |
| Шар 1 | Air Foam |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Air Foam |
- Цена: 6 287 ₴



