Переваги матраца Brugge/Брюгге
Матрац Brugge колекції Belgian technologies — двостороння модель висотою 18 сантиметрів. Обидві сторони виробу володіють помірною жорсткістю. В основі моделі лежить ортопедичний пінний блок, виконаний за бельгійським технологіям, що гарантує її якість і надійність.
Також матрац має такі переваги:
- Ортопедичний ефект і анатомічні властивості.
- Повітропроникність і гігієнічність.
- Стійкість до появи пилових кліщів і хвороботворних бактерій.
- Стрейч-жакардовий чохол із лляною прошивкою.
- Зручна блискавка на чохлі.
Використовувані матеріали в матраці Brugge/Брюгге
Матрац Брюгге виготовляється на фабриці Matroluxe з якісних і довговічних матеріалів:
- Air foam. Ортопедична піна створена з використанням бельгійської формули і досвіду європейських фахівців. Матеріал відрізняється повітропроникністю, стійкістю до деформації, високими ортопедичними і анатомічними властивостями.
- Стрейч-жаккард прошитий льоном. Високоеластичний матеріал, до складу якого входять еластичні волокна. Прошивка чохла натуральним льоном створює на поверхні гіпоалергенний простір і забезпечує правильну терморегуляцію в будь-який час року.
Переваги покупки матраца Brugge/Брюгге на сайті виробника Matroluxe
Пропонуємо купити матрац Брюгге за доступною ціною в інтернет-магазині Матролюкс. Оформити замовлення можна онлайн або по телефону. Наші контакти розташовані у відповідному розділі сайту.
Клієнти магазину отримують наступні переваги:
- Гарантія від виробника 24 місяці.
- Доставка по Україні в найкоротші терміни.
- Самовивіз зі складу в Дніпрі.
- Можливість оформити кредит або розстрочку.
- Виготовлення нестандартних розмірів.
Залишайте свої відгуки про покупку на сторінці товару, тим самим допомагаючи іншим споживачам зробити правильний вибір.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Размер матраса, см | 70х190 |
| Высота | 18 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Єврокаркас | Нет |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Внутрішній захисний чохол | Да |
| Жесткость | Жорсткий |
| Жорсткість сторін матраца | 4/4 |
| Кокос | Нет |
| Материал чехла | Стрейч прошитий льоном |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Тип матраса | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Торгова марка матраца | Belgian technologies |
| Чохол на блискавці | Да |
| Шар 1 | Air Foam |
- Цена: 5 254 ₴



