Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переваги матраца San Marino/Сан Марино PPU
Безпружинний матрац San Marino від Matroluxe — модель висотою 25 см і максимально допустимим навантаженням 160 кг. Її головним компонентом є пружний і еластичний ППУ. Матеріал стійкий до інтенсивних навантажень і не деформується з плином терміну експлуатації. Жорсткість у обох сторін виробу найвища.
До переваг матраца можна віднести:
- Висока якість матеріалів виготовлення.
- Екологічна чистота і безпека.
- Підвищений ортопедичний ефект.
- Прошивка чохла бавовною і шерстю для створення ефекту зима-літо.
- Стрейч-жакардовий чохол на блискавці.

Використовувані матеріали в матраці San Marino/Сан Марино PPU
Внутрішнє наповнення моделі представлено наступними матеріалами:
- Пінополіуретан. Щільна і пружна штучна піна з мікропористою структурою. Відрізняється повітропроникністю, стійкістю до високих навантажень і деформації. Саме ППУ виступає в якості основи виробу і створює умови для здорового сну.
- Foxe. Інноваційна розробка нашої фабрики. Надає поверхні необхідної жорсткості і пружності.
- Термоволокно. Неткане полотно на основі повсті. Підвищує ортопедичний ефект і зносостійкість виробу.
- Стрейч-жаккард. Тканина з еластичних волокон з жакардовим плетінням. Не розтягується, добре тримає форму, відрізняється надійністю і довговічністю.
.jpg)
Переваги покупки матраца San Marino/Сан Марино PPU на сайті виробника Matroluxe
Пропонуємо купити матрац Сан Марино PPU в інтернет-магазині Матролюкс. Ми працюємо без посередників, тому не робимо ніяких націнок.
Всі наші клієнти отримують такі переваги:
- Доступна ціна.
- Зручні способи оплати на вибір.
- Доставка в будь-який куточок України.
- Гарантія від виробника на 5 років.
- Виготовлення нестандартних розмірів.

Оформити замовлення можна онлайн або по телефону. Наші контакти розташовані у відповідному розділі сайту. Залишайте відгуки про товар, щоб інші покупці могли швидше визначитися з вибором матраца.
Увага! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого по ширині менші, ніж 500 мм і/або довжині менші, ніж 1500 мм, проводиться за індивідуальною схемою.
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Размер матраса, см | 70х190 |
| Высота | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Єврокаркас | Нет |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
| Жесткость | Ультражорсткий |
| Жорсткість сторін матраца | 5/5 |
| Кокос | Нет |
| Латекс | Нет |
| Материал чехла | Стрейч-жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 160 кг |
| Опція зима/літо | Да |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Тип матраса | Двосторонній |
| Тип прошивки зовнішнього чохла | Глибока прошивка |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Торгова марка матраца | Foxe |
| Чохол на блискавці | Да |
| Шар 1 | Пінополіуретан підвищеної щільності |
| Шар 2 | Foxe |
| Шар 3 | Термоволокно |
| Шар 4 | ППУ |
| Шар 5 | Термоволокно |
| Шар 6 | Foxe |
| Шар 7 | Пінополіуретан підвищеної щільності |
- Цена: 7 670 ₴



