Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переваги каркасного матраца Bonnel
Каркасний матрац Bonnel — посилена одностороння модель, виготовлена на фабриці Матролюкс. Посилення здійснюється за рахунок дерев'яного каркаса з решітками із фанерних перекладин. Виріб відмінно підходить для ліжок з глибокою основою. Його висота становить 23 см.
Матрац має масу переваг:
- Підвищений ортопедичний ефект.
- Надійність і довговічність.
- Міцний дерев'яний каркас.
- Витримує до 90 кг на одне спальне місце.
- Безперервна циркуляція повітря.
Використовувані матеріали в каркасному матраці Bonnel
Дана модель виготовлена з матеріалів високої якості:
- Пінополіуретан. Щільна піна з дрібнокомірчастою структурою. Витримує інтенсивні навантаження і швидко відновлює первісну форму.
- Thermofiber. Термопресоване полотно підвищує зносостійкість і жорсткість матраца.
- Bonnel. Пружинний блок відрізняється стійкістю до високих навантажень, ортопедичним ефектом і довговічністю.
- Ватин. Наповнювач з повітряною структурою, який добре вбирає вологу і поглинає шуми.
- Спанбонд. Використовується в якості ізоляційного шару між пружинним блоком і наповнювачами.
- Жаккард. Зносостійка та довговічна тканина, не піддається стиранню і не вимагає особливого догляду.
Переваги покупки каркасного матраца Bonnel на сайті виробника Matroluxe
Вирішивши купити каркасний матрац Bonnel в нашому інтернет-магазині, додайте товар в корзину або зателефонуйте за контактним номером телефону. Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.
Клієнти Matroluxe отримують масу переваг:
- 1. Оформлення замовлення за кілька хвилин.
- 2. Оперативна доставка по Україні.
- 3. Гарантія від виробника по ГОСТ стандарту.
- 4. Виготовлення нестандартних розмірів.
- 5. Можливість ознайомитися з відгуками покупців.
Як офіційний виробник, ми пропонуємо найбільш вигідні ціни. Ніяких посередників, націнок і тривалого очікування замовлення.
Увага! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого по ширині менші, ніж 500 мм і/або довжині менші, ніж 1500 мм, проводиться за індивідуальною схемою.
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 23 см |
| Размер матраса, см | 80х200 |
| Пользовательские характеристики | |
| Єврокаркас | Нет |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
| Жесткость | Жорсткий |
| Жорсткість сторін матраца | 4 |
| Кокос | Нет |
| Латекс | Нет |
| Материал чехла | Жакард |
| Навантаження на спальне місце | До 90 кг |
| Опція зима/літо | Нет |
| Посилення металевою рамою | стандартне |
| Сегмент матраца | Каркасні |
| Тип матраса | Односторонній |
| Тип прошивки зовнішнього чохла | Глибока прошивка |
| Тип пружинного блоку | Класичний блок |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Шар 1 | Пінополіуретан високої щільності |
| Шар 2 | Thermofiber |
| Шар 3 | Пружинний блок Bonnel с рамою зі сталі |
| Шар 4 | Ватин |
| Шар 5 | Спанбонд |
| Шар 6 | Каркас спецконструкції з натуральної деревиниз решіткою з фанерних перекладин |
- Цена: 5 340 ₴

