Переваги матраца Ocean/Оушен
Матрац Ocean є частиною лінійки Naturelle від виробника Matroluxe. Колекція характеризується екологічною чистотою і гіпоалергенністю. Дана модель виготовлена з безпечних матеріалів з хорошими вентиляційними властивостями. Завдяки цьому, всередині матраца не скупчуються пил і волога - головні збудники пилових кліщів. Ступінь жорсткості спальної поверхні середня. Вона є універсальною і підходить більшості людей.
переваги:
- Пружинний блок Smart Spring Multizone має сім зон різної жорсткості і рівномірно розподіляє навантаження по тілу.
- Екологічно чисті і безпечні для навколишнього середовища наповнювачі.
- Єврокаркас призначений для посилення країв та збільшення корисної площі вироба.
- Дві функціональних сторони мають середню ступінь жорсткості, яка забезпечує комфортний сон і зберігає правильне положення хребта.
Виріб витримує до 150 кг на одне спальне місце, володіє ортопедичними і анатомічними властивостями.
![]()
Використовувані матеріали в матраці Оушен
Матрац Оушен виробляється з урахуванням сучасних вимог якості та безпеки. Наша фабрика використовує сучасне обладнання та першокласну сировину.
У ролі внутрішнього наповнення даної моделі виступають:
- Oxigen Foam. Пориста піна забезпечує безперервну циркуляцію повітря. Підвищує комфорт спального місця, завдяки пружності і гипоаллергенности.
- Smart Spring Multizone. Незалежний пружинний блок, в якому кожна пружина функціонує окремо від інших. Підлаштовується під анатомічні особливості тіла і сприяє максимальному розслабленню. Поверхня розділена на сім зон різної жорсткості для підтримки різних частин тіла.
- Thermofiber. Жорсткий настилочний матеріал призначений для посилення ортопедичного ефекту. Відокремлює і захищає м'які шари від впливу пружинного блоку.
- Шерсть і бавовна. Розташовані з різних сторін виробу для створення ефекту зима-літо.
- Екстра-жаккард. Тканина характеризується міцністю, практичністю і стійкістю до стирання. М'яка і приємна на дотик.
Переваги покупки матраца Ocean на сайті виробника Matroluxe
Пропонуємо купити матрац Оушен за доступною ціною в інтернет-магазині Матролюкс. Ми оперативно виготовимо ваше замовлення і доставимо в будь-який куточок України.
Переваги покупки:
- Доступна вартість незалежно від розмірів.
- Оперативна доставка по всій країні.
- Безпека і надійність матеріалів виготовлення.
- Гарантія якості від офіційного виробника.
- Оформлення замовлення в пару кліків.
Залишилися питання? Отримайте безкоштовну консультацію по телефону. Залишайте свої відгуки про продукцію, щоб допомогти іншим споживачам у виборі відповідної моделі.
Увага! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого по ширині менш ніж 500 мм і / або довжині менше ніж 1500 мм, проводиться за індивідуальною схемою.
* Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Размер матраса, см | 80х190 |
| Высота | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
| Жесткость | Середній |
| Жорсткість сторін матраца | 3,5/3,5 |
| Кокос | Нет |
| Латекс | Нет |
| Материал чехла | Экстра-Жакард |
| Навантаження на спальне місце | до 150 кг |
| Опція зима/літо | Нет |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Тип матраса | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Smart Spring Multizone |
| Торгова марка матраца | Naturelle |
| Чохол на блискавці | Нет |
| Шар 1 | Oxigen Foam |
| Шар 2 | Thermofiber |
| Шар 3 | Пружинний блок Smart Spring Multizone |
| Шар 4 | Thermofiber |
| Шар 5 | Oxigen Foam |
- Цена: 8 990 ₴


