Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переваги матраца Florence/Флоренція
Двосторонній матрац Florence від Матролюкс — базова комфортабельна модель за помірною ціною. В її основі пружинний блок Bonnel, який рівномірно розподіляє навантаження і підвищує витривалість виробу. У якості настильних матеріалів виступають пінополіуретан, кокосова койра і Thermofiber. Така комбінація наповнювачів забезпечує правильну підтримку хребта.
Також матрац має такі переваги:
- Екологічна чистота і безпека.
- Гіпоалергенні компоненти.
- Ортопедичні та анатомічні властивості.
- Посилення країв Єврокаркасом.
- Опція зима-літо.
Використовувані матеріали в матраці Florence/Флоренція
Для виготовлення виробу використовуються:
- Пінополіуретан. Штучний спінений матеріал з мікропористою структурою. Витримує інтенсивні навантаження і добре тримає форму.
- Thermofiber. Ізоляційний шар з натуральних компонентів. Захищає наповнювачі від дії пружин і рівномірно розподіляє навантаження.
- Bonnel. Базовий пружинний блок відрізняється надійністю, зносостійкістю і довговічністю. Підсилює ортопедичний ефект моделі.
- Спанбонд. Нетканий матеріал прокладки. Охороняє м'які настили від контакту з твердими пружинами.
- Стрейч-жаккард. Високоеластична тканина з еластичних волокон. Жакардовий тип переплетення забезпечує стійкість до стирання і тривалий термін експлуатації.
Переваги покупки матраца Florence/Флоренція на сайті виробника Matroluxe
Пропонуємо купити матрац Флоренція в інтернет-магазині Matroluxe. Наша продукція затребувана серед тисяч покупців по всій країні. Про це свідчать численні відгуки на сайті.
Наші клієнти отримують масу переваг:
- Доступна вартість без націнок.
- Висока якість використовуваних на фабриці матеріалів.
- Оперативна доставка по Україні.
- Розширена гарантія від виробника.
- Виготовлення нестандартних розмірів.
Якщо ви готові оформити замовлення, скористайтеся віртуальною корзиною або зв'яжіться з нами по телефону. Вся необхідна контактна інформація розташована у відповідному розділі сайту.
Увага! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого по ширині менші, ніж 500 мм і/або довжині менші, ніж 1500 мм, проводиться за індивідуальною схемою.
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Размер матраса, см | 70х190 |
| Высота | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Єврокаркас | Да |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
| Жесткость | Середній |
| Жорсткість сторін матраца | 3/4 |
| Кокос | Да |
| Латекс | Нет |
| Материал чехла | Стрейч-жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Опція зима/літо | Да |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Тип матраса | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Класичний блок |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Чохол на блискавці | Нет |
| Шар 1 | Пінополіуретан |
| Шар 2 | Thermofiber |
| Шар 3 | Пружинний блок Bonnel |
| Шар 4 | Спанбонд |
| Шар 5 | Кокосова койра |
| Шар 6 | Пінополіуретан |
- Цена: 6 420 ₴


