Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переваги матраца Milan/Мілан
Безпружинний матрац Milan від Матролюкс складається з по черзі розташованих шарів латексу і кокосової койри. Наповнення у вигляді сендвіча створює комфортабельну поверхню і необхідний ортопедичний ефект. Для рівномірного розподілу навантаження по поверхні використовує спанбонд. Одна сторона виробу жорстка, а друга — помірно-жорстка. Його висота становить 20 см, а допустиме навантаження на поверхню — 130 кг.
Переваги моделі:
- Підходить для любителів жорсткого спального місця.
- Забезпечує належну підтримку хребта.
- Не має живильного середовища для хвороботворних бактерій.
- Безперервна циркуляція повітря.
- Екологічна чистота і безпека.
Використовувані матеріали в матраці Milan/Мілан
На фабриці Matroluxe використовуються тільки якісні матеріали:
- Натуральний латекс. Спінений наповнювач з молочного соку тропічної гевеї. Володіє м'якістю, пружністю, еластичністю. У ньому не скупчуються пил і волога, які провокують появу пилових кліщів.
- Кокосова койра. Натуральний матеріал, який виготовляється з кокосового волоса. Підвищує жорсткість та ортопедичність поверхні. Не піддається гниттю і руйнуванню з плином терміну експлуатації.
- Спанбонд. Щільний ізолюючий шар, який забезпечує рівномірний розподіл навантаження.
- Стрейч-жаккард. Високоеластична тканина із синтетичних волокон. Відрізняється надійністю, міцністю і зносостійкістю. Продовжує термін служби виробу.
Переваги покупки матраца Milan/Мілан на сайті виробника Matroluxe
Купити матрац Мілан за доступною вартістю можна тільки в нашому інтернет-магазині. Як офіційний виробник, ми гарантуємо відсутність будь-яких націнок на продукцію.
До того ж, наші клієнти отримують такі переваги:
- Найкраще співвідношення ціна/якість.
- Оперативна доставка по Україні.
- Гарантія на цілих 5 років.
- Зручні способи оплати на вибір.
- Можливість оформити кредит або розстрочку.
Для оформлення замовлення скористайтеся віртуальною корзиною або зателефонуйте нам. Не забувайте залишати свої відгуки, щоб ми могли покращити якість товарів і сервісу.
Увага! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого по ширині менші, ніж 500 мм і/або довжині менші, ніж 1500 мм, проводиться за індивідуальною схемою.
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Размер матраса, см | 80х190 |
| Высота | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Єврокаркас | Нет |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
| Жесткость | Ультражорсткий |
| Жорсткість сторін матраца | 4/5 |
| Кокос | Да |
| Латекс | Да |
| Материал чехла | Стрейч-Жакард |
| Навантаження на спальне місце | До 130 кг |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Тип матраса | Двосторонній |
| Тип прошивки зовнішнього чохла | Художня глибока прошивка |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Чохол на блискавці | Да |
| Шар 1 | Спанбонд |
| Шар 2 | Latex натуральний |
| Шар 3 | Латексована кокосова койра |
| Шар 4 | Латекс натуральний |
| Шар 5 | Латексована кокосова койра |
| Шар 6 | Latex натуральний |
| Шар 7 | Латексована кокосова койра |
| Шар 8 | Спанбонд |
- Цена: 24 370 ₴



