Переваги матраца The Home Paola/Паола
Матрац The Home Paola від виробника Matroluxe створений з урахуванням високих вимог до комфорту і матеріалів виготовлення. З настильних шарів в даній моделі використана тільки піна Latex Foam. Вона володіє антибактеріальними, гіпоалергенними і протигрибковими властивостями, завдяки чому підходить для тривалого використання. Поєднання спіненого латексу і незалежних пружин Multi Pocket 3 zone наділяє матрац неперевершеними ортопедичними і анатомічними властивостями.
Серед переваг вироба можна виділити:
- Два функціональних боку середнього ступеня жорсткості, які підходить більшості споживачів.
- Ефект зима-літо для комфортабельного відпочинку в будь-який час року.
- Зонований пружинний блок забезпечує належну підтримку різним частинам тіла.
- Єврокаркас запобігає деформуванню країв і продовжує термін експлуатації.
- Подвійна кутова система підтримки підвищує пружність і ортопедичность поверхні.
(1).jpg)
Матрац висотою до 25 см може витримати навантаження до 150 кг на одне спальне місце. Пружинний блок Multi Pocket здатний прослужити понад 5 років.
Використовувані матеріали в матраці The Home Paola
Матрац Паола виготовлений з екологічно чистих і безпечних матеріалів. Фабрика Матролюкс здійснює строгий контроль якості, щоб клієнти отримували тільки найкраще за свої гроші.
Для даної моделі використані наступні наповнювачі:
- Latex Foam. Спінений натуральний латекс дозволяє матрацу дихати і здійснювати термо-, гідро- і аерообмен між тілом і навколишнім середовищем. Не має необхідного живильного середовища для появи пилових кліщів. Ортопедичні властивості наповнювача знаходяться на високому рівні.
- Multi Pocket 3 zone. Блок незалежних один від одного пружин, кожна з яких функціонує окремо від сусідніх. Завдяки цьому досягається висока анатомічна точність поверхні матраца. Три зони різної жорсткості забезпечують належну підтримку кожної окремої частини тіла.
- Стрейч-жаккард. М'яка і практична тканина відрізняється тривалим терміном експлуатації. Виготовлена з натуральних волокон, за рахунок чого не викликає алергію.
- Єврокаркас. Каркас з щільного пінополіуретану призначений для захисту країв від деформації. Збільшує корисну площу вироба і продовжує термін його експлуатації.
Переваги покупки матраца Паола на сайті виробника Matroluxe
У нашому інтернет-магазині представлена продукція власного виробництва. Ми не робимо націнку і гарантуємо надійність товарів.
Вирішивши купити матрац Паола, ви отримуєте такі переваги:
- Ціна відповідає якості.
- Доставка в будь-який куточок України в максимально стислі терміни.
- Виготовлення нестандартних розмірів.
- Гарантія від офіційного виробника.
- Можливість оформити замовлення, не виходячи з дому.
Залишайте свої враження про покупку і знайомтеся з відгуками інших споживачів.
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 21 см |
| Размер матраса, см | 70х190 |
| Пользовательские характеристики | |
| Єврокаркас | Да |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
| Жесткость | Середній |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Кокос | Нет |
| Материал чехла | Стрейч-Жакард |
| Навантаження на спальне місце | до 150 кг |
| Опція зима/літо | Да |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Тип матраса | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Незалежний блок |
| Торгова марка матраца | The Home |
| Чохол на блискавці | Нет |
| Шар 1 | Латекс foam |
| Шар 2 | Пружинний блок Multi Pocket 3 zone |
| Шар 3 | Латекс foam |
- Цена: 7 920 ₴



