Переваги матраца Four Red Sangria/Сангрія
Середньожорсткий матрац Four Red Sangria від Matroluxe складається з незалежного пружинного блоку і гіпоалергенних наповнювачів. Він має дві функціональних сторони з ефектом зима-літо. З обох сторін є підкладка з матеріалу Thermofiber. Він захищає наповнювачі від дії пружин і рівномірно розподіляє навантаження. Висота моделі становить 19 см, а максимально допустиме навантаження — 130 кг.
.jpg)
Переваги:
- Екологічно чисті і гіпоалергенні компоненти.
- Надійність і тривалий термін експлуатації.
- Яскраво виражені анатомічні властивості.
- Посилення країв за допомогою Єврокаркасу.
- З'ємний жакардовий чохол на блискавці.

Використовувані матеріали в матраці Four Red Sangria/Сангрія
Виріб виготовляється на нашій фабриці з використанням наступних матеріалів:
- Foam-mix. Інноваційний наповнювач, створений на основі суміші пінних сполук. У міру пружний, еластичний і стійкий до інтенсивних навантажень.
- Thermofiber. Терморегулююче полотно виконує захисну функцію, а також підвищує жорсткість і ортопедичность поверхні.
- Pocket Spring 5 зон. Пятизонний пружинний блок має максимальний ортопедичний ефект. Він адаптується під тіло сплячої людини, а також сприятливо впливає на м'язи і суглоби.
- Жаккард. Міцна і зносостійка тканина з жакардовим типом переплетення волокон. Відрізняється зносостійкістю, практичністю і довговічністю.
Переваги покупки матраца Four Red Sangria/Сангрія на сайті виробника Matroluxe
Пропонуємо купити матрац Сангрія в інтернет-магазині Матролюкс. Це комфортабельний виріб, який змінить ваші уявлення про здоровий сон. Як офіційний виробник, ми гарантуємо його високу якість і не робимо ніяких націнок.
- Також наші клієнти отримують масу переваг:
- Розумне співвідношення ціни і якості.
- Зручні способи оплати на вибір.
- Доставка по всіх містах України.
- Виготовлення нестандартних розмірів.
- Можливість оформити кредит або розстрочку.
- Оформляйте замовлення онлайн або по телефону. А також не забувайте залишати свої відгуки про товар.
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 19 см |
| Размер матраса, см | 70х190 |
| Пользовательские характеристики | |
| Єврокаркас | Да |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
| Жесткость | Середній |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Кокос | Нет |
| Латекс | Нет |
| Материал чехла | Стрейч-жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 140 кг |
| Опція зима/літо | Да |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Тип матраса | Двосторонній |
| Торгова марка матраца | Four red |
| Чохол на блискавці | Да |
| Шар 1 | Вовна |
| Шар 2 | Foam-mix |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Шар 4 | Єврокаркас |
| Шар 5 | Pocket Spring 5-ти зонный, подвійна стальна рама+кутове посилення |
| Шар 6 | Thermofiber |
| Шар 7 | Foam-mix |
- Цена: 4 750 ₴



