Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переваги матраца Red Line Style/Стайл
Матрац Red Line Style входить в лінійку сучасних і екологічно чистих топперів фабрики Matroluxe. Для їх виготовлення використані тільки натуральні і гіпоалергенні компоненти. Модель має дві функціональних сторони четвертого ступеня жорсткості. Вона призначена для вирівнювання поверхні спального місця і прекрасно справляється з поставленим завданням.
Виріб має й інші переваги:
- Ортопедичний ефект і анатомічні властивості.
- Максимально допустиме навантаження — 120 кг.
- Чохол на зручній блискавці.
- Прошивка натуральним льоном.
- Наявність ефекту терморегуляції.

Використовувані матеріали в матраці Red Line Style/Стайл
У виробництві моделі використані:
- Felt Mix. Неткане полотно з суміші натуральних волокон. Відрізняється тривалим терміном експлуатації, вологостійкістю і повітропроникністю.
- Кокосова койра. Виготовляється з кокосового волосся і володіє підвищеною жорсткістю. Матеріал не гниє і не розсихається з плином терміну експлуатації.
- Стрейч-жаккард прошитий льоном. Тканина відрізняється еластичністю, надійністю і стійкістю до деформації. Жаккард наділяє матеріал щільністю і зносостійкістю. Прошивка натуральним льоном забезпечує гіпоалергенність і створює ефект терморегуляції.

Переваги покупки матраца Red Line Style/Стайл на сайті виробника Matroluxe
Пропонуємо купити виріб в інтернет-магазині Matroluxe за доступною ціною. Ми працюємо без посередників, тому не робимо ніяких націнок.
Крім цього, наші клієнти отримують такі плюси:
- Оперативна доставка по Україні.
- Гарантія якості від виробника 18 місяців.
- Можливість ознайомитися з відгуками покупців.
- Самовивіз зі складу в Дніпрі.
- Зручні способи оплати на вибір.
Замовити матрац Стайл можна онлайн або по телефону. Наші контакти розташовані у відповідному розділі сайту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 6 см |
| Размер матраса, см | 70х190 |
| Пользовательские характеристики | |
| Єврокаркас | Нет |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
| Жесткость | Жорсткий |
| Жорсткість сторін матраца | 4/4 |
| Кокос | Да |
| Латекс | Нет |
| Материал чехла | Стрейч-жаккард прошитий льоном |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Опція зима/літо | Нет |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Тип матраса | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Торгова марка матраца | Red line |
| Чохол на блискавці | Да |
| Шар 1 | Felt Mix |
| Шар 2 | Coconut coir |
| Шар 3 | Felt Mix |
- Цена: 3 430 ₴


