Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переваги матраца Red Line Drive/Драйв
Матрац Red Line Drive — двостороння модель лінійки Red Line від фабрики Матролюкс. Топпери колекції відрізняються екологічною чистотою, гіпоалергенністю і надійністю. Вони призначені для згладжування нерівностей і зміни властивостей спального місця. Даний матрац виготовлений з натуральних матеріалів і має масу переваг.
А саме:
- Правильна підтримка тіла під час сну.
- Максимально допустиме навантаження — 110 кг.
- Чохол на зручній блискавці.
- Прошивка чохла натуральним льоном.
- Повітропроникність і гігроскопічність.

Використовувані матеріали в матраці Red Line Drive/Драйв
Виріб виготовлено з якісних і екологічно чистих матеріалів:
- Felt White. Виробляється з використанням натуральної бавовни, добре пропускає повітря, швидко випаровує вологу.
- Thermofelt. Дозволяє рівномірно розподіляти навантаження на поверхню матраца, надає виробу пружності.
- Стрейч-жаккард прошитий льоном. Високоеластична тканина, до складу якої входять еластичні волокна. Наявність жаккарда робить чохол міцним і зносостійким. Льняна прошивка наділяє матрац гіпоалергенністю і створює ефект терморегуляції.

Переваги покупки матраца Red Line Drive/Драйв на сайті виробника Matroluxe
Чому варто купити матрац Драйв в інтернет-магазині Matroluxe:
- Найбільш вигідна ціна в інтернеті.
- Гарантія якості від виробника 18 місяців.
- Оперативна доставка по всій Україні.
- Можливість ознайомитися з відгуками покупців.
- Виготовлення нестандартних розмірів.
Щоб оформити замовлення, скористайтеся віртуальною корзиною або зв'яжіться з нами по телефону. Менеджери інтернет-магазину люб'язно нададуть відповіді на всі ваші запитання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Размер матраса, см | 70х190 |
| Высота | 5.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Єврокаркас | Нет |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
| Жесткость | Середній |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Кокос | Нет |
| Латекс | Нет |
| Материал чехла | Стрейч-Жакард прошитий льоном |
| Навантаження на спальне місце | До 110 кг |
| Опція зима/літо | Нет |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Тип матраса | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Торгова марка матраца | Red line |
| Чохол на блискавці | Да |
| Шар 1 | Felt White |
| Шар 2 | Thermofelt |
| Шар 3 | Felt White |
- Цена: 3 040 ₴


