Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переваги матраца Latte/Латте
Матрац Latte від Matroluxe — це посилений пружинний блок і пропорційне поєднання настильних матеріалів. Thermofiber ізолює пружини, Air Foam забезпечує комфорт і ортопедичний ефект, а подвійний жаккард продовжує термін служби виробу. Обидві сторони моделі володіють середньою жорсткістю. Її висота становить 20 см, а максимальне навантаження на поверхню — 150 кг.
Переваги:
- Посилення пружин сталевою рамкою.
- Захист країв від деформації за допомогою Єврокаркасу.
- Екологічна чистота і безпека.
- Повітропроникність і гігроскопічність.
- Високі ортопедичні властивості.
.jpg)
Використовувані матеріали в матраці Latte/Латте
Технологами нашої фабрики використовуються наступні матеріали:
- Air Foam. Пориста піна, що складається з безлічі дрібних комірок. Відрізняється підвищеною повітропроникністю, стійкістю до високих навантажень і деформації. В міру м'яка, пружна і еластична.
- Thermofiber. Ізоляційний шар, який призначений для захисту наповнювачів від впливу пружин і правильного розподілу тиску на тіло сплячої людини.
- Pocket Spring. Відрізняється високими анатомічними властивостями, забезпечує точкову підтримку тіла. Відсутність хвильового коливання робить виріб підходящим для пар з різницею у вазі.
- Жаккард. Щільна і міцна тканина для пошиття чохла. Володіє приємними тактильними властивостями, надійністю і довговічністю.

Переваги покупки матраца Latte/Латте на сайті виробника Matroluxe
Вирішили купити матрац Латте за доступною вартістю? Зробити це можна тільки в інтернет-магазині Матролюкс. Ми працюємо без посередників, тому не робимо ніяких націнок.
До того ж, наші покупці отримують наступні переваги:
- Розумне співвідношення ціни і якості.
- Гарантія від виробника на 5 років.
- Можливість оформити замовлення не виходячи з дому.
- Зручні способи оплати на вибір.
- Доставка в будь-який куточок України.

Для оформлення замовлення досить додати товар в корзину або зателефонувати за одним з контактних номерів телефону. На сайті також можна залишити свій відгук про виріб. Це допоможе нам удосконалювати свою продукцію і ставати кращими.
Гарантія на матрац в цілому - відповідно до ГОСТ 19917-93.
Увага! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого по ширині менші, ніж 500 мм і/або довжині менші, ніж 1500 мм, проводиться за індивідуальною схемою.
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 20 см |
| Размер матраса, см | 70х190 |
| Пользовательские характеристики | |
| Єврокаркас | Єврокаркас + рама |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
| Жесткость | Середній |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Кокос | Нет |
| Латекс | Нет |
| Материал чехла | Двойной Жакард |
| Навантаження на спальне місце | до 150 кг |
| Опція зима/літо | Нет |
| Розмір матрацу (ШхД) | 160x190 |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Тип матраса | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Незалежний блок |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Чохол на блискавці | Нет |
| Шар 1 | Air Foam |
| Шар 2 | Thermofiber |
| Шар 3 | Посилений блок незалежних пружин Pocket Spring з поліпшеним євробордом |
| Шар 4 | Thermofiber |
| Шар 5 | Air Foam |
- Цена: 6 080 ₴



