Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переваги матраца Macchiato Soft Plus/Маккіато Софт Плюс
Середньожорсткий ортопедичний матрац Macchiato Soft Plus від Matroluxe складається з посиленого пружинного блоку Pocket Spring та кількох настильних шарів. Це двостороння модель висотою 21 см, яка витримує до 150 кг навантаження. Якісний чохол зі стрейч-жаккарда не тільки робить поверхню більш комфортною, але і продовжує термін експлуатації виробу.

Переваги:
- Анатомічна підтримка спини.
- Екологічна чистота і безпека.
- Краї посилені щільним Єврокаркасом.
- Безперервна циркуляція повітря.
- Зручність і здоровий сон щоночі.
- Посилення пружин сталевою рамою.

Використовувані матеріали в матраці Macchiato Soft Plus/Маккіато Софт Плюс
Технологи нашої фабрики ретельно підбирали внутрішнє наповнення для даної моделі:
- Thermofelt. Має високі терморегуляційні властивості, добре поглинає шум і сприяє правильному розподілу навантаження. Завдяки натуральному походженню його компонентів, настилочний матеріал не провокує алергію.
- Thermofiber. Екологічно чисте неткане полотно. Контролює тиск на людське тіло і захищає наповнювачі від впливу пружин.
- Pocket Spring. Забезпечує точкову підтримку тіла і підвищує комфорт спального місця. Відрізняється підвищеним анатомічним ефектом і підходить для пар з великою різницею у вазі.
- Стрейч-жаккард. Міцна тканина з еластичних волокон з жакардовим переплетенням. Володіє надійністю, міцністю, стійка до стирання і всіх тягот експлуатації.
.jpg)
Переваги покупки матраца Macchiato Soft Plus/Маккіато Софт Плюс на сайті виробника Matroluxe
Чому варто купити матрац маккіато Софт Плюс в інтернет-магазині Матролюкс:
- Розумне співвідношення ціни і якості.
- Доставка по всіх містах України.
- Гарантія від офіційного виробника на 5 років.
- Зручні способи оплати на вибір.
- Виготовлення нестандартних розмірів.
.jpg)
Для жителів Дніпра також діє послуга самовивозу з нашого складу. Щоб оформити замовлення, скористайтеся віртуальною корзиною або зателефонуйте нам. Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання. Будемо раді вашим відгукам про товар, які можна залишати прямо в товарній картці.
Гарантія на матрац в цілому - відповідно до ГОСТ 19917-93.
Увага! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого по ширині менші, ніж 500 мм і/або довжині менші, ніж 1500 мм, проводиться за індивідуальною схемою.
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 21 см |
| Размер матраса, см | 70х190 |
| Пользовательские характеристики | |
| Єврокаркас | Да |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
| Жесткость | Середній |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Кокос | Нет |
| Латекс | Нет |
| Материал чехла | Стрейч жакард |
| Навантаження на спальне місце | до 150 кг |
| Опція зима/літо | Да |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Тип матраса | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Незалежний блок |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Чохол на блискавці | Нет |
| Шар 1 | Termofelt |
| Шар 2 | Thermofiber |
| Шар 3 | Посилений блок незалежних пружин Pocket Spring с металічною рамою в двоспальних моделях |
| Шар 4 | Thermofiber |
| Шар 5 | Thermofiber |
- Цена: 5 680 ₴


